Корзина
+380934772483
+380974772483
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Магазин "Казкова історія"

Дитячі ігрові палатки, будинки, гірки

в виде галереив виде списка
Намети для дітей бувають дуже різними, як в частині дизайну, так і в якості матеріалу. Можна придбати для свого малюка намет з переходами і тунелями або обмежиться будиночком у вигляді пірамідки. Існують і намети з фіранками на змійці, які налічують два вікна і захищають дітей від прямих сонячних променів.

Потрібна річ, як на природі, так і вдома, без сумніву, сподобається вашому малюкові. Ціна так само залежить і від розміру конструкції. Для довгої гри звичайно краще посприяють великі намети для декількох дітей. У більшості варіантів є перевага в установці, яка відбувається за допомогою автоматичного механізму який дозволяє намету швидко відкритися.

Меблі для дітей у вигляді намету - це не тільки цікава гра, в яку можуть грати навіть батьки, а й можливість приховати дитину від прямих сонячних променів. Якщо ви завжди хотіли влаштувати вдома курені і бігати по лабіринтах, то зараз для цього досить просто придбати намет для дітей, в якому вони гратимуть навіть вдома.

Дані дитячі товари, в основному виконані з міцної синтетичної тканини, розкриваються за кілька секунд і при цьому зовсім не дорогі.