Головоломки

Головоломки

Більше 40 років минуло з тих пір, як Ерне Рубік винайшов дивовижну головоломку - кубик Рубіка, яка зберігає популярність, як серед дітей, так і серед дорослої аудиторії. Сьогодні різноманітні модифікації цього виробу дозволяють підібрати варіант на будь-який смак. При цьому такі вироби досить корисні, як в плані вдосконалення інтелекту, так і в плані розвитку моторики пальців рук. Тим більше, що вартість таких виробів досить доступна для більшості українців.


В наш час, коли діти з 3-х річного віку без проблем освоюють гаджети, а підлітки цілком можуть написати комп'ютерну програму, здивувати дитину чим-небудь досить складно, але все ж можна.

Головоломка - це те, що дає можливість дітям вийти зі звичного віртуального світу на зовсім інший рівень розуміння світобудови. У нашому інтернет-магазині настільних ігор і головоломок Kazkova-istoriya.com.ua ви можете купити неймовірно цікаві головоломки, 3D пазли як для дітей, так і для дорослих.
Чому варто вибрати головоломку?

Головоломка має на увазі під собою завдання, яку можна виконати, використовуючи нестандартний підхід до вирішення даного питання. Будь-які головоломки будь-то логічні (3d куб, 3d куля) або механічні (кубик Рубика, мегамікс) мають на увазі аналіз інформації для побудови логічного ланцюжка, яка призводить до розгадки головоломки.

Головоломка кубик Рубіка відмінно розвиває просторову уяву, тренує логіку і пам'ять. Сьогодні Кубик Рубика існує в цікавих версіях, наприклад, в дзеркальному варіанті, при складанні якого буде потрібно орієнтуватися на розмір і форму елементів куба, що значно ускладнює завдання.

Цікаві і дерев'яні головоломки, які розраховані на логічне мислення. Така конструкція (куля, куб) дуже легко розбирається, але, щоб зібрати її в зворотному порядку, доведеться добре помізкувати. Головоломки відмінно підходять для сімейного дозвілля, взаємодія з дітьми допомагає налагоджувати довірчі контакти між підлітками і батьками. Головоломки купити варто через те, що це ідеальний тренажер для нашого розуму.


Кубик Рубика, спочатку відомий як «магічний кубик», - це механічна головоломка, винайдена угорським скульптором Ерне Рубіком в 1974 році. Головоломка є пластмасовим куб 3х3. Він виглядає як 26 малих кубиків з 54 видимими кольоровими гранями, що становлять один великий куб. Оригінальний кубик Рубика має понад 43 квінтильйонів різних розібраних станів і всього 1 стан зібраного. На сьогодні існують моделі куба з різною кількістю елементів однієї грані - від 2х2 до 13х13. Деякі виробники розробляють модель 17х17 і 19х19, але поки що це тільки теорія.
Швидкісний професійний Кубик Рубика для спідкуберов

В кінці 90-х років минулого століття бере свій початок напрямок швидкісної збірки головоломки. Люди по всьому світу намагаються освоїти методи швидкісної збірки кубика Рубіка, тому виробники механічних головоломок постійно працюють над поліпшенням продукту.

Спідкубери, люди, які збирають головоломку на час, набувають саме якісні професійні кубики Рубіка. Швидкісний кубик сильно відрізняється від звичайного з канцелярського магазину. Він повинен бути легким і невеликим, щоб людина могла робити маніпуляції в основному пальцями і не докладати особливих зусиль.

Професійні куби мають якісні механізми, які не дають кубику розпадатися, легкі в прокручуванні шарів (спідкубери роблять прокрутку деяких верств одним пальцем), мають отвори між елементами, що дозволяє різати кут при прокручуванні. Так само відіграє важливу роль якість мастила механізму, адже це дозволяє провертати куб м'яко, швидко і контрольовано.

Швидкісні кубики Рубіка в оригінальній упаковці від виробника мають в комплекті підставку для зберігання, запасні наклейки з квітами, інструкцію з одним з методів збирання. Деякі фірми також надають викрутку для настройки куба, адже кожен спідкубер налаштовує гру під себе.


Оберіть підкатегорію