Доставка і оплата

ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОЧИТАЙТЕ:
1. Післяплатою (Наложкою) відправляємо, альо часткова передплата перед відправленням від вас все одно повинна надійти в такому випадку мінімальне замовлення має бути 200 грн.
2. Уважно і детально оглядайте товар у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і забравши товар, ви підтверджуєте, що претензій до продавця і перевізнику не маєте і вас все влаштувало.
3. Товар можна особисто забрати з магазину в Червонограді з 11:00 - 18:00 сб - нд.
4. Час підготовки товару на відправлення становить до 2-х робочих днів з моменту внесення вами передоплати.
5. Транспортна компанія "Нова пошта" додатково упаковує усі товари. Не вимагають додаткового упакування, зовсім невеликі товари, які поміщаються в стандартний пакет від «Нової пошти». Наприклад: маленькі логічні ігри, здуті м ячі, фломастери, олівці, мильні бульбашки і т. д.
6. Всі послуги транспортної компанії оплачує покупець.
7. Укрпоштою відправляємо тільки після повної оплати та оплати за доставку товару до вас. Вартість доставки оговорюється особисто.
8. Працюємо з Делівері, Інтайм (прийнятна вартість доставки), Автолюкс (середня вартість) і Новою поштою (найдорожчий для покупця варіант).
9. Безкоштовного відпрвлення / доставки у нас немає.
10. За межі території України, а так само в Крим товар не відправляємо.
11. На іноземні номери телефонів не телефонуємо і з-за кордону платежі не приймаємо.
12. ВАЖЛИВО! Товар на "Новій поштою" лежить 4 дні. На 5-й день він автоматично відправляється нам назад. Тому, будь ласка, вчасно забирайте ваші посилки.