Про нас

Магазин «Казкова історія»

Ми працюємо на ринку України з 2004 року За цей період у нас утворилося коло постійних вдячних клієнтів і велика кількість нових. Наші кваліфіковані менеджери в області дитячих товарів і аксесуарів полегшать Вам роботу в виборі товару для вашого малюка. Завдяки нашому інтернет магазину «Казкова історія» Вам не знадобитися витрачати силу-силенну часу на пробіжку по магазинах і ринках, ми пропонуємо Вам широкий спектр якісних товарів знаменитих брендів для малюків і їх проводження часу. У нас Ви можете придбати товари для вашого малюка, необхідні йому з самого народження ліжечко і все необхідне для неї дитяче постільна білизна, матрац, коляску. Дитячі конвертики для виписки, іграшки. Ми також пропонуємо, широкі вибір автомобільних крісел для безпечного подорожі Вашого малюка. Завдяки численним товарам, які представлені в нашому інтернет магазині «Казкова історія» , Ваша дитина проведе безтурботне дитинство з перших днів свого життя в ногу з часом. Номенклатура нашого магазину складається з знаменитих перевірених брендів. Відправку товарів ми робимо по всій території України. Після того як Ви зробите свій вибір ми пропонуємо Вам зручний і швидкий розрахунок (післяплата, перерахування на картку). Наші менеджери підходять до кожного клієнта індивідуально.
Також, якщо Ви не знайшли в нас в магазині потрібного товару ми можемо  під замовлення доставити любу іграшку на Ваш смак та потребу, для цього просто потрібно звернутися за номерами телефонів, вказаних на сайті, доставка таких товарів займе вам до 12 днів очікування.

Останнім часом на дитячих майданчиках з'явилися малюки, що катаються на квдрациклах, гіроскутерах, та електросамокатах. Інтернет магазин «Казкова історія» пропонує великий вибір цього виду товарів. Ми будемо вдячні за вибір нашого інтернет магазину чекаємо Ваших замовлень і дзвінків.